Cześć!

Tu zespół Projekt Marka. Jesteśmy agencją strategiczną, a to oznacza, że lubimy realizować projekty przemyślane od początku do końca. Stąd pomysł, by nasz pierwszy wpis na firmowym blogu miał charakter powitalny. Chcemy się Wam przedstawić i opowiedzieć, czym się zajmujemy.

Projekt Marka to interdyscyplinarny zespół, specjalizujący się w kreowaniu marek i projektowaniu produktów, budowaniu strategii oraz kompleksowych wdrożeniach. Są wśród nas doświadczeni stratedzy, PR-owcy, analitycy, specjaliści od brandingu i komunikacji wizualnej, content marketingu, mediów społecznościowych, konstruowania systemów franczyzowych i innowacyjnych rozwiązań e-commerce.

Pracujemy w oparciu o metodę Design Thinking, u podstaw której leży analiza i maksymalna koncentracja na potrzebach odbiorców i naszych klientów.

"Myślenie strategiczne" To nie dla mnie...- Czyżby?

Zdarza się, że słyszymy czasem: „strategie są dobre dla wielkich korporacji”. Tymczasem my wychodzimy z założenia, że strategia potrzebna jest każdej firmie, marce i organizacji, nastawionej na skuteczną realizację celów.

Dla nas strategia to nie przykurzony dokument, wyjęty z szafy agencji marketingowej, tylko po to, by przełożyć ją do szuflady klienta. Strategię marki, strategię komunikacji czy produktu i usługi budujemy od początku wspólnie z klientem i odbiorcami jego produktów. Do współpracy włączamy pracowników, a czasem także innych, kluczowych specjalistów z branży.

Jak działamy?

Dopiero na bazie tych informacji określamy strategiczne kierunki działania, wskazujemy obszary nowych szans dla firmy, projektujemy komunikację wizualną, która oparta jest na wynikach wcześniejszych etapów.

Dobry logotyp, skuteczny katalog czy przekonująca ulotka, nie powstaną bez wcześniejszej definicji charakteru marki, wartości, jakimi się kieruje i korzyści, jakie oferuje swojemu odbiorcy. Kluczowy jest również odpowiedni dobór narzędzi i dbałość o spójność komunikatów.

Co z tego będzie miała Twoja marka?

Rozmawiamy, badamy i analizujemy, a potem projektujemy, po to, aby zbudować realną do wdrożenia strategię. Klienci cenią nas za mierzalne, widoczne efekty naszej pracy: rosnące zyski firmy, wzrost sprzedaży, umocnienie rynkowej pozycji marki czy budowę jej rozpoznawalności i ugruntowanie przewagi konkurencyjnej.

Wiesz już, jak działa Projekt Marka. Teraz z przyjemnością poznamy Ciebie. Zapraszamy do współpracy!

Pamiętaj, że nasz zespół działa, by wprowadzić marki takie jak Twoja na wyższy poziom w obszarach organizacji, sprzedaży i marketingu. Wiemy, że przyjęty w opracowanej wspólnie strategii kierunek działań to drogowskaz do Twoich lepszych efektów i większych wyników.

Agnieszka Stefaniak-Zubko

Specjalizuje się w strategiach komunikacji, PR i mediach społecznościowych. Twierdzi, że mieszka w internecie