Silesia Marathon. Biegiem po zwycięstwo

Oferta sponsorska dla największej imprezy biegowej w województwie śląskim

Zadanie

Złoty medal, smak zwycięstwa, łzy szczęścia, odwaga i wytrwałość. Świadome marki znają potęgę olbrzymich emocji, jakie towarzyszą sportowej rywalizacji. Wiedzą też, że za mocnymi przeżyciami idą mocne wyniki.

Silesia Marathon to największe wydarzenie biegowe w województwie śląskim. Towarzyszą mu największe marki, które swoją ofertę kierują już nie tylko do trenujących przez cały rok sportowców, ale także ich rodzin i 4 500 000 mieszkańców regionu.

Naszym zadaniem było stworzyć taką ofertę dla sponsorów, aby ani przez chwilę nie wahali się, że wsparcie dla Silesia Marathon to dobra inwestycja. Fakty, liczby, zdjęcia i korzyści dla biznesu to podstawa naszej publikacji.

Zespół projektowy

Agnieszka Jasińska
Agnieszka Stefaniak-Zubko
Beata Nocoń

Z Silesia Marathon jesteśmy od początku

Silesia Marathon to marka, którą dumnie wspierałyśmy i towarzyszyłyśmy jej od chwili narodzin, skutecznie pozyskując sponsorów i partnerów medialnych. Hasło „Twój bieg. Twoje zwycięstwo”, które od pierwszej edycji podkreśla wartości wydarzenia, jest naszego autorstwa. Mocno identyfikujemy się z jego przesłaniem. Zwycięstwo to nie tylko podium i puchary. Największymi wygranymi są ci, którzy mieli siłę i odwagę, aby stanąć do starcie.